Торгово-розважальні центри

Торгово-розважальні центри завжди переповнені відвідувачами. Тому, без товарів санітарно-гігієнічного призначення не обійтися ніяк. АТ «Кохавинська паперова фабрика» пропонує широкий вибір різного асортименту туалетного паперу, рушників і серветок, які, в свою чергу, доповнять відвідування торгово-розважальних центрів ще більшим комфортом та зручністю.

Медичні заклади та індустрія краси

Туалетний папір, паперові рушника та серветки АТ «Кохавинської паперової фабрики» виготовлені з якісної сировини, тому їх використовують у медичних закладах та індустрії краси. Паперові рушники ідеально поглинають волог, підходять для сушіння рук та робочої поверхні.

Офіси

Асортимент продукції «Кохавинка» розроблений з урахуванням основних аспектів функціонування офісного середовища. Якісні паперові рушники, серветки та туалетний папір виготовлені з екологічно-чистої сировини. Чудово поглинають вологу та ідеально підходять для офісного використання.

Готелі, ресторани та кейтеринг

АТ «Кохавинська паперова фабрика» пропонує широкий асортимент туалетного паперу, паперових рушників та серветок, які ідеально підходять для використання у кейтерингу та у сфері HoReCa. Продукція виготовлена з якісної сировини з урахуванням усіх потреб споживачів.

Промисловість та агропромисловий комплекс

Продукція «Кохавинка» виготовлена з урахуванням всіх необхідних концепцій діяльності промисловості та агропромислового комплексу. Якісні паперові рушники, серветки та туалетний папір виготовлені з екологічно-чистої сировини, ідеально підходять для використання у цих сферах.

СТО та АЗС

АТ «Кохавинська паперова фабрика» надає широкий асортимент туалетного паперу, паперових рушників та серветок, які чудово підходять для СТО та АЗС. Рушники добре вбирають вологу та мастил, тим самим, ідеально підходять для сушіння рук та робочих поверхонь.