Історія створення

 

У 1938 році був побудований Кохавинський целюлозно-паперовий комбінат. Виробнича діяльність його розпочалася з січня 1939 року. До Великої Вітчизняної війни на комбінаті виробляли за добу 2,5 т целюлози та 12 т паперу. В період німецької окупації комбінат майже повністю був зруйнований, тому діяльність його відновилася лише в 1945 році.

У середині 60 років комбінат не тільки повністю забезпечував себе сульфатною целюлозою для випуску паперу, а й 47% загального випуску її направлялись на інші підприємства України. Із загальної кількості шпагатного паперу, який вироблявся у Радянському Союзі,  80% виробляв Кохавинський ЦПК.

У 1979 році Кохавинська ПФ ввійшла до складу Жидачівського ЦПК. Основними видами продукції тоді були шпагатний папір, обгортковий, основа для клеїльної стрічки, парафінований папір, целюлоза сульфатна, шнур паперовий.

У 1995 році Кохавинська ПФ від’єдналася від Жидачівського ЦПК.

26 грудня 1995 року наказом Фонду державного майна України у Львівській області було створено ВАТ «Папірник Прикарпаття», статутом якого були такі види діяльності:
випуск паперу, клеїльної стрічки, шпагатного паперу,  товарів народного споживання.

У грудні 1996 року зборами акціонерів прийнято рішення про перейменування ВАТ «Папірник Прикарпаття» у ВАТ «Кохавинська ПФ».

У 1997 року збори акціонерів прийняли рішення про реконструкцію папероробної машини. 14 грудня 1997 року запущено в дію машину по виготовленню туалетного паперу.

У 1999 році придбали ще одну папероробну машину.

Послідовником ТзОВ “Лоза” є ВАТ «Кохавинська ПФ». ВАТ «Кохавинська ПФ» функціонує як суб’єкт господарювання без створення дочірніх підприємств, філій, представництв. Вона проводить свою господарську діяльність згідно статуту, остання редакція якого зареєстрована Державним реєстратором Жидачівської районної державної адміністрації 24.04.2007 року за №13971050001000200.

В березні 2011 року на зборах акціонерів прийнято рішення про перейменування ВАТ «Кохавинська ПФ» у ПАТ «Кохавинська ПФ».

29 квітня 2020 року ПАТ «Кохавинська ПФ» перейменована у АТ «Кохавинська ПФ».

На сьогоднішній день на АТ «Кохавинська паперова фабрика», проведено реконструкцію обладнання, установлено нову котельню, збільшено асортимент продукції на товари санітарно-гігієнічного призначення. Постійно проводяться роботи над розширенням виробництва, покращенням якості продукції та санітарних умов праці. Робота
фабрики проявляє турботу про майбутні покоління, забезпечуючи збереження сприятливого навколишнього середовища.

Про фабрику

АТ «Кохавинська паперова фабрика» – одне з небагатьох підприємств України, яке виробляє якісну продукцію санітарно-гігієнічного призначення. Основною сировиною для виробництва є макулатура. Переробка вторинної сировини складає 135 тонн на добу.

На фабриці проведено реконструкцію обладнання, встановлені сучасні модернізовані станки. На виготовлення продукції використовують тільки високоякісну сировину і матеріали.

Продукція, яку виготовляє фабрика:

  • папір-основа;
  • туалетний папір;
  • паперові рушники;
  • серветки.

Доля нашої продукції санітарно-гігієнічного призначення на вітчизняному ринку займає 34% від усіх інших виробників. У нас довгострокові партнерські відносини з Європейськими країнами. Велика частка продукції припадає саме на експорт.

Основний капітал і головна гордість фабрики – це люди. На АТ «Кохавинська паперова фабрика» працює близько 330 професійних працівників. Підприємство працює як відповідальний роботодавець, забезпечуючи стабільну заробітню плату і можливість професійного росту.

Попит буде завжди

Попит на товари санітарно-гігієнічного призначення був є і буде завжди. Використання цих засобів гігієни необхідні не тільки в домашніх умовах, але й у всіх сферах побуту. АТ «Кохавинська паперова фабрика» пропонує широкий асортимент своєї продукції, яка підійде навіть найвибагливішому споживачеві.

Ринок товарів санітарно-гігієнічного призначення динамічно розвивається. Люди звикли до зручностей та комфорту, тому постійно зростає потреба у використанні цих засобів гігієни. У 90-х роках на душу населення в Україні припадало 1-1,5 кілограма вироблених санітарно-гігієнічних засобів. Зараз цей показник в три рази вищий: все більше попиту і все більше можливостей для розробки новинок.

1938рік

Початку роботи

328 000шт.

Рулонів виготовляється щодня

135тон

Макулатури переробляється щодня

323осіб

Людей створює наш продукт

108тон

Основи виготовляється щодня

Контроль якості
Вимоги щодо безпеки для здоров’я людей

На АТ «Кохавинська паперова фабрика» щорічно розробляється план-заходи щодо покращення умов та безпеки праці на робочих місцях. Підприємство зараз на етапі впровадження вимог, щодо системи управління охорони здоров’я та безпекою праці згідно ISO 45001. Впроваджується система блокування та маркування обладнання для зниження ймовірності помилкового і несанкціонованого включення обладнання
LOCKOUT/TAGOUT), що запобігає винекнення негативних наслідків і знижує потенційні ризики, які можуть призвести до нещасних випадків на виробництві.

Обробка темепературою на етапах виготовлення

Одним із основних процесів із забезпечення мікробіологічної чистоти паперу-основи є
пропарювання та висушування. Пара нагрівається до температури 179⁰С, через яку проходить вся сировина (макулатурна маса).

Лабораторний контроль всіх етапів

Процес виробництва починається з контролю сировини (макулатури). Лаборанти фізико-хімічних досліджень здійснюють відповідні аналізи у мокрій частині виробництва та включаючи готову продукцію. Всі контрольовані параметри здійснюються згідно чинної нормативної документації, яка розроблена на підприємстві .Вироблено технологічні регламенти та технічні умови, згідно яких здійснюється контроль якості на всіх етапах виробництва. А також дотримання всіх норм та стандартів, згідно чинного законодавства України.

Інформація щодо отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарним джерелами.

Наші сертифікати
Висновок державної санітарно -епідеміолог. експерт
Висновок державної санітарно -епідеміолог. експерт1
Висновок держ.санітарно. експ
Висновок держ.санітарно. експ