З чого виготовляють туалетний папір?

Більшість із нас не може уявити життя без туалетного паперу, але цей виріб досить молодий та з’явився в будинках українців в 1969 році. В середньому за рік українець використовує 4,5 кг санітарно-гігієнічного паперу, сюди входить не тільки папір для туалету, але й для косметичного або побутового використання.

Туалетний папір, паперові рушники та серветки  – це вироби, які мають бути чистими та гігієнічними. Вони виготовляються з очищеної певним методом макулатури, що робить їх м’якими, об’ємними, з високою якістю поглинання. Туалетний папір відрізняється від звичайного паперу тим, що його крепують. Це процес, під час якого папір сушиться на циліндрі, а потім зішкрябується металевим лезом, злегка згинаючись. Це пом’якшує папір та робить його досить тонким для швидкого розпаду у воді.

З чого виготовляють туалетний папір Кохавинка? 

Можна було б сказати, що ми щодня змиваємо світові та вітчизняні шедеври літератури до каналізації. В цьому є частка правди тому, що туалетний папір виробляється з макулатури, до якої входять книжки, газети, журнали, агітаційні листівки, брошури, підручники та посібники. Щодня виробництво Кохавинської паперової фабрики переробляє 150 тонн макулатури. Серед гір непотрібного паперу іноді можуть загубитися грошові купюри, але цей матеріал не підходить для виготовлення туалетного паперу. Як саме з купи старого паперу виготовляють гігієнічний туалетний папір? Розберімося разом. 

 

Етапи виготовлення туалетного паперу: від макулатури до м’якого рулону

Виробництво туалетного паперу та інших паперових виробів побутового призначення доволі складний та кропіткий процес, який здійснюється в декілька етапів:

  1. Сировина доставляється на склад підприємства та проходить лабораторні дослідження на придатність.
  2. Макулатура завантажується у гідропульпер – машину для розпускання картону та паперу на волокна. 
  3. Отриманий матеріал фільтрується від сторонніх предметів – фольги, дротів, целофану та інших. 
  4. Паперове волокно перетворюється на макулатурну масу, яка очищується в декілька етапів та потрапляє до згущувача.
  5. Далі макулатурна маса очищається від домішок крейди та фарби. 
  6. Для надання туалетному паперу різних кольорів використовуються безпечні фарби зеленого або рожевого кольору. 
  7. Абсолютно чисту масу наливається на так звану “нескінченну сітку” та відбувається процес зневоднення. Вода провалюється у сітку, а волокно йде далі.
  8. За допомогою вакууму волокно відривається від сітки та прилипає до формувальної тканини, так формується папір та потрапляє у пресову частину.
  9. В спеціальному барабані з температурою до 180 градусів та гарячою парою всередині папір поступово сушиться.
  10. Потім папір знімається з циліндра та намотується у рулон довжиною 2 метри.
  11. Останній етап – порізати довгі рулони туалетного паперу на звичні для споживача. 
  12. Готові рулони туалетного паперу діаметром 90 міліметрів, в яких намотано 55 метрів паперу, відправляються на склад готової продукції, звідки будуть їхати до споживача.

Туалетний папір Кохавинка – з турботою про гігієну кожного споживача

АТ “Кохавинська паперова фабрика” турбується про навколишнє середовище, тому використовує макулатуру для виготовлення туалетного паперу. Сировина проходить глибокий ступінь очищення та обробляється гарячою парою, температура якої сягає 179 градусів. Також проводяться лабораторні дослідження на всіх етап виробництва, що робить туалетний папір безпечним для використання в офісах, ТРЦ, медичних та освітніх закладах. Купити туалетний папір оптом можна звернувшись у відділ збуту за номером телефону у розділі Контакти.