Види паперових рушників “Кохавинка”

Одноразові паперові рушники – необхідний видатковий матеріал для різних сфер використання, таких як: готелі, кафе та ресторани, торгово-розважальні центри, театри, кінотеатри, залізничні вокзали, автобусні станції, аеропорти. Також паперові рушники використовуються в косметичних кабінетах, перукарнях, барбершопах.

 

При виборі паперового рушника слід звернути увагу на такі характеристики:

 

  1. Здатність до поглинання. Вона залежить від текстури та щільності паперу. З невеликою кількістю вологи може впоратись будь-який рушник, для кращого поглинання краще використовувати 2-3 шарові рушники.
  2. Розмір. Для кожної сфери користування краще підібрати відповідний розмір. Для рук та обличчя підходять невеликі рушники, для бьюті сфери – середні, для промислової кухні – великі.
  3. Варіанти укладання. В асортименті “Кохавинки” є штучні та рулонні рушники. Поштучні краще використовувати в готельному та ресторанному бізнесі,  а рулонний для громадських місць з інтенсивним потоком людей. 

Рушник паперовий на втулці 

Виготовлений з екологічно чистої сировини, паперовий рушник на 520 відривань, добре поглинає рідину й не залишає ворсинок на тілі та поверхнях. Рушник виконаний з тисненням та перфорацією, що значно знижує його витрати. Рулонний формат на втулці зручний для щоденного використання в побуті, громадських місцях та професійній діяльності.

 

Кохавинка Промисловий

Паперовий рушник “Кохавинка промисловий” – міцний одношаровий рушниковий папір, виготовлений з вторинної сировини. Має високий рівень поглинання та широкий формат для використання в професійній діяльності (HoReCa) та на промислових підприємствах. Гарно вбирає мастильні речовини та вологу. Має тиснення та перфорацію для економного використання.

 

Рушник паперовий Кохавинка 

Рулонний паперовий рушник з втулкою, виготовлений з вторинної сировини, має міцну структуру та високий рівень поглинання. Не викликає алергічних реакцій та не залишає слідів на поверхні. Є тиснення та перфорація для зручного відриву. Формати на 600 або 1050 відривань дозволяють ощадливо користуватись рушником як у професійному (HoReCa), так і в домашньому використанні.

Рушник паперовий листовий – синій

Штучний паперовий рушник, виконаний з екологічно чистої вторинної сировини, гарно поглинає вологу, не розпадається на окремі частини та не залишає частинок на поверхні. Має ніжну поверхню та зручний у використанні. Виконує задачі в професійній сфері (HoReCa) та побутовому використанні. Можна обрати формат на 120 або 200 листів в залежності в інтенсивності використання.

Рушник паперовий листовий – сірий

Сірий паперовий рушник виготовлений з вторинної речовини добре поглинає рідину та прибирає бруд з поверхонь, в тому числі жир. Не викликає алергії, не має запаху та не залишає ворсинки на поверхні або посуді. Підходить для швидкого сушіння рук та поглинання рідини на професійній або домашній кухні. Папір швидко розкладається, з турботою про навколишнє середовище.

 

Рушник паперовий листовий – білий

Білий паперовий рушник, виконаний з вторинної сировини з тисненням – незамінний помічник у різноманітних сферах професійної діяльності для поглинання рідини та сушіння рук. Міцний та водночас ніжний, паперовий рушник “Кохавинка” ефективно справляється з задачами та має естетичний вигляд. Рушник швидко розкладається, не забруднюючи навколишнє середовище.