Види туалетного паперу “Кохавинка”

Кохавинська папірня виготовляє 6 видів туалетного паперу різного розміру, кольору та сфер застосування: для побуту, готельно-ресторанного бізнесу, громадських місць, медичних установ, освітніх закладів та підприємств.

Кохавинка Економний

econom_6Виготовлений зі вторинної сировини з перфорацією, “Кохавинка Економний” делікатно піклується про гігієну. Одношаровий туалетний папір сірого кольору добре поглинає рідину, не викликає алергічних реакцій, легко розчиняється у воді та має доступну ціну. Завдяки дизайну без використання втулки, “Кохавинка Економний” витрачається ощадливо, тому він підходить до використання у місцях великого потоку людей, таких як громадські місця, медичні установи, розважальні та торгові центри та інші.

Кохавинка Антисептичний

antiseptic_3

Рожевий туалетний папір з тисненням “Кохавинка Антисептичний” виготовлений для того, щоб ніжно та бережливо дбати про гігієну людини. Вдосконалена технологія з використанням антисептика під час виробництва покращує мікробіологічні показники паперу. “Кохавинка Антисептичний” не має аромату та не викликає алергічних реакцій. Туалетний папір виготовляється з вторинної екологічно чистої сировини та легко розчиняється у воді. 

“Кохавинка Класичний”

classic_4

Виготовлений зі вторинної сировини з тисненням “Кохавинка класичний” став бестселером серед асортименту Кохавинської паперні. Мільйони українських родин використовують туалетний папір у побуті вже більше 50 років. Ніжно та лагідно піклується про гігієну, не викликаючи подразнення та алергію. Щільний і гладкий, туалетний папір “Кохавинка класичний”, добре вбирає рідину та швидко розчиняється у воді. 

Кохавинка Велетень

veleten_4

Туалетний папір “Кохавинка Велетень” виготовляється з екологічної чистої вторинної сировини. Він м’який та добре поглинає рідину, виконаний з тисненням та перфорацією для більш зручного використання.  З “Кохавинка Велетень” не треба турбуватись, що туалетний папір швидко закінчиться. Великий формат з втулкою, на 900 відривів, підходить для умов інтенсивного використання у місцях за великим потоком людей. 

Кохавинка Веселий розмір

veselyi-rozmir_2

Кохавинка Веселий розмір – якісний та економний туалетний папір, що щоденно піклується про делікатну гігієну. Виготовлений з вторинної сировини, він ретельно поглинає рідину та швидко розчиняється у воді. Папір досить м’який, має тиснення та перфорацію на 460 відривів, що забезпечує ощадливе використання. Підходить до різних сфер використання: побутових, громадських місць, лікарень, освітніх закладів, підприємств, салонів краси та інших форм бізнесу з інтенсивним потоком людей.

 

Комфортне піклування про особисту гігієну

Туалетний папір “Кохавинської паперні” виготовляється з метою комфортного та зручного піклування про гігієну у повсякденного використанні. Продукція виготовлена із вторинної сировини з турботою про природу. Купити туалетний папір Кохавинка можна через канали збуту та замовити на сайті.