Ваше повідомлення успішно відправлено.
Наші менеджери обов’язково зв’яжуться з вами
У нашому повсякденному житті існує безліч аспектів, які впливають на формування нашої культури в цілому: від кулінарних уподобань та музичних вподобань до способу, яким ми використовуємо туалетний папір. Хоча для нас, це може здатися незвичним, але є країни, де після відвідування туалету взагалі не використовують туалетний папір.
Нам може бути важко усвідомити, що в інших культурах існують різні підходи до гігієни. Для більшості з нас це може виглядати дивно – як люди забезпечують себе гігієною після туалету? Тож, якщо ви маєте намір подорожувати світом, можливо, вам варто взяти з собою в дорогу туалетний папір!
Якщо в деяких країнах не використовують туалетний папір, то що вони використовують замість нього? У багатьох культурах звички у ванній кімнаті походять від того, що було доступно, а не від того, що приносить комфорт та забезпечує гігієну. Замість того, щоб витиратися папером, деякі народи споліскують себе, наливаючи воду в миску або навіть в ямку.
В інших культурах поширений звичай готувати, їсти та вітатися правою рукою і тільки правою. Це відбувається тому, що ліва рука спеціально використовується для користування ванною. У цих країнах ви ніколи не повинні вітатися з кимось лівою рукою, тому що це може вважатися грубим, неввічливим або навіть огидним. Відвідуючи іншу країну, ввічливо дізнатися про її звичаї до приїзду, щоб випадково не образити або не поставити в незручне становище місцевих жителів.
Ми є свідомими споживачами туалетного паперу. Майже кожен українець використовує туалетний папір у своєму повсякденному житті. У кожній ванній кімнаті та громадській вбиральні туалетний папір є у вільному доступі.
Ми використовуємо туалетний папір для гігієни, наприклад, для прибирання після відвідування ванної кімнати, витирання носа тощо. Туалетний папір є дешевим, корисним і практичним у нашій культурі. Однак існує кілька теорій щодо його ефективності. Є ті, хто стверджує, що туалетний папір не є дуже “гігієнічним” варіантом.
Згідно з їхніми дослідженнями, багато людей все ще мають деякі сліди калу на тілі, навіть після “ретельного” очищення туалетним папером. Вони також зазначають, що деякі захворювання, такі як геморой або інфекції, можуть виникнути через неправильне використання туалетного паперу.
Однак наша культура дуже звикла до використання туалетного паперу, і малоймовірно, що ми змінимо свої звички в туалеті, особливо коли справа стосується якісного паперу, зробленого з вторинної екологічно чистої сировини з додаванням дезінфікуючих засобів із широким спектром антимікробної активності. Саме такий склад має туалетний папір “Кохавинка”, який закохує з перших дотиків. Він приємний на дотик та допомагає запобігти подразненню і пошкодженню шкірі.
Ваше повідомлення успішно відправлено.
Наші менеджери обов’язково зв’яжуться з вами