Використання целюлозної продукції у Horeca

Організація комфортного та гігієнічного простору для відвідувачів закладу – основна задача адміністрації готелю, кафе або ресторану. Вибір мʼяких та водночас якісних целюлозних виробів зробить перебування гостей зручним та затишним. Такі вироби з целюлози як серветки, паперові рушники та туалетний папір широко використовуються у сфері Horeca (готелі, ресторани та кафе) завдяки своїй універсальності, гігієнічності та здатності до біологічного розкладання.

Вироби з целюлози – мʼякі, міцні, не викликають алергічних реакцій та легко утилізуються. Оскільки екологічні проблеми стають першочерговими, багато установ переходять до більш сталих практик, і вибір продуктів на основі целюлози є кроком у цьому напрямку. 

Для чого використовувати целюлозні вироби для Horeca?

Паперово-целюлозна продукція створює зручний та гігієнічний простір, допомагає легко та швидко прибирати або просушувати поверхні, економічна та легка у використанні й утилізації. 

Туалетний папір 

Готелі: У ванній кімнаті кожного готельного номера є туалетний папір. У готелях вищого класу ви можете обрати білий, багатошаровий і навіть ароматизований або просочений лосьйоном туалетний папір, тоді як бюджетні готелі можуть використовувати продукцію з вторинної сировини. 

Ресторани та кафе: У вбиральнях цих закладів завжди є запас туалетного паперу для забезпечення гігієни та комфорту відвідувачів.

 

Переваги туалетного паперу з целюлози:

 • екологічна чиста сировина з натуральних матеріалів;
 • відсутність шкідливих домішок;
 • приємна мʼяка структура;
 • повне розчинення у воді;
 • має високу поглинальну здатність;
 • білий привабливий колір;
 • багатошаровість та міцність.

Паперові рушники

У громадських вбиральнях при готелях, ресторанах і кафе паперові рушники є поширеним способом витирання рук. Вони особливо популярні завдяки своїй м’якості та ефективності порівняно з повітряними сушарками. Рушник швидко вбирає вологу та не залишає ворсинок на шкірі.

Також паперові рушники використовують для швидкого прибирання, наприклад, в обідніх залах або кухні. В кухонних приміщеннях паперові рушники для Horeca допомагають просушувати продукти та посуд, а також швидко прибирати пролиту рідину. Рушники з целюлози мають значні переваги у порівняння з текстильними, які потребують постійного прання та швидко втрачають свої експлуатаційні властивості.

Серветки

В ресторанах та кафе серветками сервірують столи. У вишуканих закладах можуть використовувати тканинні серветки, але багато закладів пропонують одноразові серветки на основі целюлози для зручності. Целюлозні серветки зазвичай надаються в замовленнях на винос або доставлення. 

 

Переваги використання серветок з целюлози:

 • підлягають до біорозкладання та компостування, зменшуючи забруднення навколишнього середовища;
 • мають високу поглинальну здатність;
 • забезпечують комфортне використання завдяки мʼякій структурі;
 • можливість індивідуалізації та реклами на поверхні серветок ;
 • має високу поглинальну здатність;
 • гігієнічність та стерильність у використанні.

Товари Кохавинської папірні категорії Mildi виготовлені зі 100% целюлози, мають білий колір та приємну м’яку структуру. Туалетний папір забезпечує комфорт, гігієнічність та високу здатність до поглинання. Серветки та паперові рушники сприяють підтриманню чистоти, тримають міцність у вологому стані та не залишають ворсу на поверхнях та шкірі.