Паперова продукція “Mildi” для HORECA

Паперова продукція “Mildi” для HORECA

Паперова продукція “Mildi”, в асортимент якої входить: туалетний папір, паперові рушники та серветки, створена, щоб забезпечувати найкращий сервіс для ваших клієнтів. Використовуйте товари “Кохавинської паперні” у готелях, ресторанах, кафе та кав’ярнях.

 

Туалетний папір “Міldi” для HoReCa

Туалетний папір “Міldi” – кращий варіант для використання у вашому готелі, ресторані або кафе. Яким має бути якісний туалетний папір?

 

 • Виготовлятися з якісної сировини.
 • Ретельно вбирати вологу.
 • Бути гігієнічним.
 • Розчинятись швидко та безпечно.

 

Міцний папір з ніжною поверхнею та високими поглинальними властивостями делікатно дбає про щоденну гігієну. Туалетний папір виготовлений з екологічно чистої вторинної сировини, тому не викликає алергічних реакцій або подразнення. Легко розчиняється у воді, не забруднюючи навколишнє середовище. 

Туалетний папір виконаний у різних кольорах: білому або зеленому, а також різних форматах в залежності від інтенсивності користування.  

 

Паперові рушники “Mildi” Deluxe, Premium та De Luxe Industrial

Паперові рушники для HoReCa – незамінні помічники для вашого бізнесу. Паперові рушники створені для видалення вологи та забруднень зі шкіри рук людини або будь-яких інших поверхонь. Вони допомагають при прибиранні, приготуванні та замінюють звичайні текстильні рушники.

 

Переваги паперових рушників для HoReCa

 1. Відсутність необхідності у пранні – це додаткова економія порошку та електроенергії.
 2. Безпека – паперові рушники виготовляються з вторинної природної сировини, тому вони належать до гіпоалергенних матеріалів.
 3. Ефективність – сучасні виробничі технології дозволяють отримати продукцію із підвищеними експлуатаційними характеристиками.
 4. Естетичність – можна вибрати товари як у білому, так і кольоровому виконанні.

 

В асортименті продукції представлені як листові, так і рулонні формати рушників.

Листові рушники підходять як для сушіння рук, так і для просушування овочів, фруктів та зелені. Добре вбирають вологу та не залишають ворсинок на шкірі, поверхнях, посуді або продуктах. Ідеальний варіант для ресторанів та кафе.

Рулонні рушники “Mildi” – рушники з великим обсягом паперу, виготовлені з м’якого матеріалу і добре вбирають рідину. Служать оптимальним варіантом для використання в ресторанах, кафе, барах, професійних кухнях для витирання рук, протирання столів, очищення різних поверхонь від жиру, рідин та інших забруднень.

 

Серветки “Mildi”

Паперові серветки стали незамінним атрибутом під час трапези. Серветки використовують не лише в гігієнічних цілях, але й для оформлення та декору столу.

“Mildi DeLuxe” – це м’які та ніжні на дотик, двошарові серветки з тисненням. Виготовлені з екологічно чистих матеріалів, вони абсолютно безпечні для користування.

 

Переваги серветок із паперу для HORECA:

 1. Екологічність. Паперові серветки не завдають шкоди довкіллю, натуральний матеріал швидко розкладається. Також вони не впливають на здоров’я людини та не викликають алергії
 2. Комфортність використання. Серветки не займають багато місця і мало важать
 3. Універсальність. Серветки можуть використовуватися не лише як предмет гігієни, а і як річ для створення особливої декорації
 4. Широкий асортимент різних кольорів, розмірів та форм
 5. Невисока вартість
 6. Естетична привабливість. Підходять для створення складних фігур та композицій

 

За допомогою серветок “Mildi” можна не лише ефектно прикрасити стіл та посуд, але й задати колірну гаму та настрій заходу.